Keresés

Részletes keresés

Mániákus Creative Commons License 2006-04-22 22:10:01 55
Nem szeretem ha velem kapcsolatban emlegetnek bárkit is, ő nem én vagyok:-)))
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2006-04-21 20:28:43 33

Igazad van:) Mániákus:) Elnézést a tévedésért

Honnan veszem?

Nézem pl a hír tv-t:)

is

Hidd el nekem a sajátjai is tudják, hogy veszélyes. Majd figyeld meg hogy kicsinálják a választások után

Előzmény:
cracowia Creative Commons License 2006-04-21 20:02:48 32
A fidesz tenyleg veszit, tenyleg szar volt a kampany, de azt honnan veszed, hogy hatalommanias (gondolom, ezt akartad mondani, tudod, a fobia, az valamitol valo irtozast jelent)? Egyaltalan hogyan keletkeznek ezek a legendak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!