|
|
|
|
 |
Mániákus
2006-04-22 22:10:01
|
55
|
| Nem szeretem ha velem kapcsolatban emlegetnek bárkit is, ő nem én vagyok:-))) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2006-04-21 20:28:43
|
33
|
Igazad van:) Mániákus:) Elnézést a tévedésért
Honnan veszem?
Nézem pl a hír tv-t:)
is
Hidd el nekem a sajátjai is tudják, hogy veszélyes. Majd figyeld meg hogy kicsinálják a választások után |
|
Előzmény:
 |
cracowia
2006-04-21 20:02:48
|
32
|
| A fidesz tenyleg veszit, tenyleg szar volt a kampany, de azt honnan veszed, hogy hatalommanias (gondolom, ezt akartad mondani, tudod, a fobia, az valamitol valo irtozast jelent)? Egyaltalan hogyan keletkeznek ezek a legendak? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|