Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006-04-21 20:28:43 33

Igazad van:) Mániákus:) Elnézést a tévedésért

Honnan veszem?

Nézem pl a hír tv-t:)

is

Hidd el nekem a sajátjai is tudják, hogy veszélyes. Majd figyeld meg hogy kicsinálják a választások után

A hozzászólás:
cracowia Creative Commons License 2006-04-21 20:02:48 32
A fidesz tenyleg veszit, tenyleg szar volt a kampany, de azt honnan veszed, hogy hatalommanias (gondolom, ezt akartad mondani, tudod, a fobia, az valamitol valo irtozast jelent)? Egyaltalan hogyan keletkeznek ezek a legendak?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2006-04-21 19:39:48 30

Ja hanem a saját miniszterelnöksége idején. Ami azért semmivel sem teszi jobbá Fletónál.

Tehettséges? Kac kac kac. Nem az Mszp fognyerni hanem a Ficesz veszít. Tököngyilkos kontrapruduktív xar amit csináltak kampány és ellenzéki tevékenység címén 4 évig és most.

Valamint hatalomfóbiás.

Még aza szerencse, hogy a saját párttársai fogják kicsinálni a választások után.

Nem lehet majd lebegni a vizek felett.

remélempersze, hogy nem iszom előre a medve bőrére.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!