|
|
|
|
 |
Törölt nick
2006-04-21 20:28:43
|
33
|
Igazad van:) Mániákus:) Elnézést a tévedésért
Honnan veszem?
Nézem pl a hír tv-t:)
is
Hidd el nekem a sajátjai is tudják, hogy veszélyes. Majd figyeld meg hogy kicsinálják a választások után |
|
A hozzászólás:
 |
cracowia
2006-04-21 20:02:48
|
32
|
| A fidesz tenyleg veszit, tenyleg szar volt a kampany, de azt honnan veszed, hogy hatalommanias (gondolom, ezt akartad mondani, tudod, a fobia, az valamitol valo irtozast jelent)? Egyaltalan hogyan keletkeznek ezek a legendak? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2006-04-21 19:39:48
|
30
|
Ja hanem a saját miniszterelnöksége idején. Ami azért semmivel sem teszi jobbá Fletónál.
Tehettséges? Kac kac kac. Nem az Mszp fognyerni hanem a Ficesz veszít. Tököngyilkos kontrapruduktív xar amit csináltak kampány és ellenzéki tevékenység címén 4 évig és most.
Valamint hatalomfóbiás.
Még aza szerencse, hogy a saját párttársai fogják kicsinálni a választások után.
Nem lehet majd lebegni a vizek felett.
remélempersze, hogy nem iszom előre a medve bőrére. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|