Keresés

Részletes keresés

rraabbiiddaa Creative Commons License 2006-04-21 21:15:29 39
Nincs ezzel semmi baj. mármint a szerepjátszással.
De azzal már ige, hogy milyen szerepet választasz.
És ha egy szerep nincs rád szabva, akkor fel kell tudni állni, elnézést kell kérni a közönségtől.
Nem pedig foggal-körömmel ragaszkodni hozzá.
Ez van.
A hozzászólás:
cracowia Creative Commons License 2006-04-21 19:09:19 27
OV szerintem sem egy Kossuth, ez a nagy nemzeti cucc csak egy eledhatonak gondolt valami. Igen, igazad van, nem all neki jol az a szo, hogy Magyarorszag. De ettol meg ne gyulold. Tudod, sajnalom a politikusokat. Mindegyiknek szerepet kell jatszania, mert a nep csak ezt erti, es pont a szerep miatt egy ertelmiseginek, aki latja ezt a csavart az egeszben, nehez elviselnie oket.
Előzmény:
Soccer_ Creative Commons License 2006-04-21 19:04:09 24

én utálom amikor azt mondja, hogy: Magyarország

Mintha érdekelné... vagy talán nem csak az állása fontos?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!