|
|
|
|
 |
rraabbiiddaa
2006-04-21 21:15:29
|
39
|
Nincs ezzel semmi baj. mármint a szerepjátszással. De azzal már ige, hogy milyen szerepet választasz. És ha egy szerep nincs rád szabva, akkor fel kell tudni állni, elnézést kell kérni a közönségtől. Nem pedig foggal-körömmel ragaszkodni hozzá. Ez van. |
|
A hozzászólás:
 |
cracowia
2006-04-21 19:09:19
|
27
|
| OV szerintem sem egy Kossuth, ez a nagy nemzeti cucc csak egy eledhatonak gondolt valami. Igen, igazad van, nem all neki jol az a szo, hogy Magyarorszag. De ettol meg ne gyulold. Tudod, sajnalom a politikusokat. Mindegyiknek szerepet kell jatszania, mert a nep csak ezt erti, es pont a szerep miatt egy ertelmiseginek, aki latja ezt a csavart az egeszben, nehez elviselnie oket. |
|
Előzmény:
 |
Soccer_
2006-04-21 19:04:09
|
24
|
én utálom amikor azt mondja, hogy: Magyarország
Mintha érdekelné... vagy talán nem csak az állása fontos? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|