Keresés

Részletes keresés

titamita Creative Commons License 2006-04-24 09:49:31 125

Hmmm. Akkor vagy nem te voltal vagy nagyon kene nekem egy szemuveg. :-)

Amikor en jartam ott, pont nem volt a ketrecekben egy Peterbald sem. Aztan gondoltam, hogy a maszos cicc hozzatok tartozik.

A hozzászólás:
Atahualpha Creative Commons License 2006-04-21 19:08:14 121

Tényleg olyan:-))

 

Háááááááááát velem ezt csinálta a Yoda nevű csupi kandurom, de ő nem fekete fehér hanem csokoládé egyszinű.....:_))

Előzmény:
titamita Creative Commons License 2006-04-21 14:00:48 120

Tegnap jol elszallt a hozzaszolasom.

 

Ez a picur (ha nem lenne farkincaja) pont olyan, mint egy kisbaba. :-)

 

Azt hiszem, lattalak a kiallitason. Volt egy fekete-feher kopasz, aki ezer korommel kapaszkodott fel egy lany vallara. Te voltal a szenvedo alany? :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!