|
|
|
|
 |
titamita
2006-04-24 09:49:31
|
125
|
Hmmm. Akkor vagy nem te voltal vagy nagyon kene nekem egy szemuveg. :-)
Amikor en jartam ott, pont nem volt a ketrecekben egy Peterbald sem. Aztan gondoltam, hogy a maszos cicc hozzatok tartozik. |
|
A hozzászólás:
 |
Atahualpha
2006-04-21 19:08:14
|
121
|
Tényleg olyan:-))
Háááááááááát velem ezt csinálta a Yoda nevű csupi kandurom, de ő nem fekete fehér hanem csokoládé egyszinű.....:_)) |
|
Előzmény:
 |
titamita
2006-04-21 14:00:48
|
120
|
Tegnap jol elszallt a hozzaszolasom.
Ez a picur (ha nem lenne farkincaja) pont olyan, mint egy kisbaba. :-)
Azt hiszem, lattalak a kiallitason. Volt egy fekete-feher kopasz, aki ezer korommel kapaszkodott fel egy lany vallara. Te voltal a szenvedo alany? :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|