|
|
|
|
 |
Törölt nick
2006-04-21 19:39:48
|
30
|
Ja hanem a saját miniszterelnöksége idején. Ami azért semmivel sem teszi jobbá Fletónál.
Tehettséges? Kac kac kac. Nem az Mszp fognyerni hanem a Ficesz veszít. Tököngyilkos kontrapruduktív xar amit csináltak kampány és ellenzéki tevékenység címén 4 évig és most.
Valamint hatalomfóbiás.
Még aza szerencse, hogy a saját párttársai fogják kicsinálni a választások után.
Nem lehet majd lebegni a vizek felett.
remélempersze, hogy nem iszom előre a medve bőrére. |
|
A hozzászólás:
 |
cracowia
2006-04-21 18:54:59
|
23
|
Persze izlesek es pofonok, meg ez az egesz hit kerdese, nem is az erveke, de azert megis: Mit utaltok benne?
Itt csak annyit mondtatok, hogy (1) a feje miatt (2) beszede miatt (3) jelleme miatt.
Ami azt illeti, engem pl zavar benne a nemzeti hivo maz, mert vilagos, hogy ez nem valodi. De ha egymas melle allitom oket GyurcsiFercsivel, megtisztitom az agyam minden innen is onnan is jovo mocskolodastol, toronymagasan elviszi a palmat. Szerintem (1) nagyon tehetseges (2) nagy elonye, hogy nem a volt rendszerben betoltott funkcioja miatt gazdagodott meg (3) normalis csaladi eletet el, nem ugy, mint a ki tudja, hanyszor feleseget cserelo Feri.
ennyi.
essetek nekem. |
|
Előzmény:
 |
Soccer_
2006-04-21 18:46:28
|
21
|
| végülis a nem éppen alacsony havi fizetését megkapja. Annyiért én sem foglalkoznék másokkal.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|