Keresés

Részletes keresés

ctur Creative Commons License 2006-04-21 21:12:25 38
Soha ne alázd meg az apát a gyerekei előtt! Ezt még vele sem! Az én erkölcsi mércémmel ez a legnagyobb bűnök egyike.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2006-04-21 17:19:14 11
Engem a külseje nem izgat. A jelleme miatt utálom. És szánom a gyermekeit, egy ilyen bélyeggel élni nem könnyű.
Előzmény:
Soccer_ Creative Commons License 2006-04-21 17:16:36 10
valamiért én sem bírom a fejét szegénynek...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!