|
|
|
|
 |
v_peti
2006-04-21 22:15:14
|
50
|
Én meg Gyurcsányt utálom!!!
|
|
 |
zuglo_14
2006-04-21 18:32:15
|
18
|
| napról napra többen... |
|
 |
Törölt nick
2006-04-21 17:01:43
|
8
|
| A szavazók 58%-a biztossan nem szereti.... |
|
 |
kutya17
2006-04-21 16:57:44
|
4
|
Nem utálok én senkit, csak azt a mocskos csurkát meg azt a nagyeszű Rogánt :) Biztosan jót akar Orbán is, Lenin is azt akart. |
|
 |
Tapicska forgalmista
2006-04-21 16:55:02
|
3
|
| Csacsiság! Én (remélem) nem utálom Orbán Viktort, csak nem szeretem). |
|
 |
türelmes f.k.
2006-04-21 16:45:45
|
2
|
Igen sikeres topic lesz!
winDirVariable="C:/WINDOWS"
|
|
 |
wizes
2006-04-21 16:45:03
|
1
|
| Én j0bban!! |
|
A hozzászólás:
 |
Soccer_
2006-04-21 16:43:27
|
-
|
Valaki utálja Orbánt?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|