|
|
|
|
 |
Tapcsi
2006-04-21 14:42:47
|
13
|
| Kösz! :) |
|
A hozzászólás:
 |
Soccer_
2006-04-21 14:39:56
|
12
|
Ezen lehet, hogy tudok segíteni, méghozzá fiatalos memóriámnak köszönhetően:
1. Észrevettétek már, hogy Gyurcsány milyen átéléssel mondja ki, hogy Magyarország? Orbán ugyanez, csak más hangsúllyal. De vajon tényleg ennyire szeretik az országot? Vajon tényleg fontos nekik a magyar nemzet, vagy csak a poízciójukat féltik?
2. Egyszer meg kéne próbálni, hogy milyen az, amikor egy párt nem négy, hanem mondjuk nyolc évig van hatalmon.
Na úgy kb ez volt a szöveg... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|