Keresés

Részletes keresés

Tapcsi Creative Commons License 2006-04-21 14:42:47 13
Kösz!  :)
A hozzászólás:
Soccer_ Creative Commons License 2006-04-21 14:39:56 12

Ezen lehet, hogy tudok segíteni, méghozzá fiatalos memóriámnak köszönhetően:

1. Észrevettétek már, hogy Gyurcsány milyen átéléssel mondja ki, hogy Magyarország? Orbán ugyanez, csak más hangsúllyal. De vajon tényleg ennyire szeretik az országot? Vajon tényleg fontos nekik a magyar nemzet, vagy csak a poízciójukat féltik?

2. Egyszer meg kéne próbálni, hogy milyen az, amikor egy párt nem négy, hanem mondjuk nyolc évig van hatalmon.

Na úgy kb ez volt a szöveg...  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!