Keresés

Részletes keresés

mz*x Creative Commons License 2006-04-21 15:18:32 14

 

--4-es metró?

  Ja,hogy azóta sem épül?

A hozzászólás:
zuglo_14 Creative Commons License 2006-04-21 13:39:02 10

Jah:

 

--nemzeti gödör...

--toy-toy...

--ezüsthajó...

--happy end....

--országimázs...

--korona usztatás....

--kaya ibrahim.....

--schlett csaba.....

--háromhetente....

--pártfőügyész....

--pártnemzetibankelnök

 

stb

 

 ezek nem lettek volna akkor minden esélye meg lett volna, csak fontosabb volt....

.

Előzmény:
NagyAnd Creative Commons License 2006-04-21 11:05:47 4

Nem kellene egyszer megpróbálni, hogy milyen emikor egy párt nyolc évig maradjon hatalmon?

 

De, csak ezt 4 évvel ezelőtt kellett volna megpróbálni, nem most. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!