|
|
|
|
 |
zuglo_14
2006-04-21 13:39:02
|
10
|
Jah:
--nemzeti gödör...
--toy-toy...
--ezüsthajó...
--happy end....
--országimázs...
--korona usztatás....
--kaya ibrahim.....
--schlett csaba.....
--háromhetente....
--pártfőügyész....
--pártnemzetibankelnök
stb
ezek nem lettek volna akkor minden esélye meg lett volna, csak fontosabb volt....
. |
|
A hozzászólás:
 |
NagyAnd
2006-04-21 11:05:47
|
4
|
Nem kellene egyszer megpróbálni, hogy milyen emikor egy párt nyolc évig maradjon hatalmon?
De, csak ezt 4 évvel ezelőtt kellett volna megpróbálni, nem most. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|