Keresés

Részletes keresés

antall Creative Commons License 2006-04-21 19:31:17 16

"A 8 ev valoban hasznosabb lenne"

 

Az alatt meg lehetne duplázni az államadósságot.

A hozzászólás:
pirosnarancs Creative Commons License 2006-04-21 08:11:54 3
Nem lehet 4 ev alatt csodat tenni. A 8 ev valoban hasznosabb lenne. Azt is erdemes kiemelni, hogy mig az mszp-szdsz higgadt es nyugodt hangon beszel es nyugodt eletet kinal a fidesz folyton harcolni meg forradalmazni akar es kuzdesrol meg nemzethalalrol vizual. Szanalmasak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!