Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2006-04-17 21:23:38 270
De, ha beirod 5 topicba es a Hazepites... temakorben nincs is mas hozzaszolasod, akkor gyanus hogy vagy te magad vagy, vagy masert reklamozod. Kar, mert ha csak 1 helyen lattam volna akkor nekem mint pomazi es konyhabutor es meg sok mas beepitett butor elott allonak meg kapora is jott volna (igy mar elvbol nem). Csak hogy lasd, ez most bizony visszafele elsulo fegyver volt!
Ui.: hozzatennem, hogy a forumban reklamozni tilos, marmint hozzaszolaskent, viszont remek bannereket lehet venni az indextol, az arra valo...
A hozzászólás:
Chadja Creative Commons License 2006-04-17 20:24:59 269

Sziasztok!

 

Ahogy megláttam a topic címét, gondoltam, hogy benézek... Egyszerűen meg kell osztanom veletek, hogy milyen szuper konyhabútort sikerült csináltatnom egy nagyon profi asztalossal. Fiatal, de nagyon tud...  Mindenképp mediterrán konyhát akartam, rusztikus csempékkel, fogantyúkkal, igazi fából, de ugye, ilyesmit nem igazán lehet kapni a bútoráruházakban... Szentendrén lakom, és egyik ismerősöm ajánlotta ezt az asztalos fiút, aki olyan gyorsan és olyan színvonalon megcsinálta, hogy azóta sem győzök gyönyörködni benne. Remélem ez még nem minősül reklámnak, de aki úgy érzi, hogy az elképzelés megvan, és olyat keres, aki azt valóra is váltja, annak megírnám a tel.számát. Hívjátok bizalommal, szerintem Budapesten is vállal munkát... Szóval a száma: 30/609-7077

 

Sok sikert hozzá!

 

Üdv.

Chadja

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!