Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2006-04-17 13:08:20 268

Nyertél a lottón? :)))

Vitz félre: ha van IR vágószűrő (Hotmirror) a gépben, akkor tök felesleges az RM90. Meg amúgyis 700 nm-től van infra, felesleges kizárni a képalkotásból 200 nm-t... tökjó az R72. 

Előzmény:
notanywho Creative Commons License 2006-04-16 22:06:06 267

Sziasztok!

 

Hoya RM90-essel is probalta mar valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!