|
|
|
|
 |
garfieldka
2006-04-15 15:27:11
|
373
|
Sejtettem, hogy nem az orosz. Én csak arra utaltam, hogy már Hong-Kong-ban is nekiálltak emuzni és egyből raktak a Nikon adapterre is. Kíváncsi vagyok, hányfélével szórják meg a világot?
Majd ezek a kínaiak adapterre szerelve olcsóbbak lesznek egy idő után. Itthon meg a 6000-ről induló most 9500, adapter nélkül. Hiába, a kínaiak ide is betették a lábukat. :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2006-04-15 14:05:12
|
372
|
Ez nem az eredeti orosz emulátor.
Az enyémek másképp néznek ki.
Persze lehet hogy ez az új fejlesztés.
Egyébként 75 USD-ért nem sok (ha jól láttam...) , EOS.BAndi is 9.500-ért adja már az EMU-t. + Nik/EOS adapter,, |
|
Előzmény:
 |
garfieldka
2006-04-15 13:30:27
|
371
|
| A szöveg csak a marketinghez kell nekik, az egész ugyanaz az emu lehet, mint az oroszoké. Csak ezek Nikonhoz is csinálják. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|