Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2006-04-15 14:05:12 372

Ez nem az eredeti orosz emulátor.

Az enyémek másképp néznek ki.

 

Persze lehet hogy ez az új fejlesztés.

 

Egyébként 75 USD-ért nem sok (ha jól láttam...) , EOS.BAndi is 9.500-ért adja már az EMU-t. + Nik/EOS adapter,,

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2006-04-15 13:30:27 371
A szöveg csak a marketinghez kell nekik, az egész ugyanaz az emu lehet, mint az oroszoké. Csak ezek Nikonhoz is csinálják.
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2006-04-15 13:17:44 369

No persze ezzel csak visszajzés van,  valódi AF nincs.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!