|
|
|
|
 |
Százbolha
2006-04-15 14:05:12
|
372
|
Ez nem az eredeti orosz emulátor.
Az enyémek másképp néznek ki.
Persze lehet hogy ez az új fejlesztés.
Egyébként 75 USD-ért nem sok (ha jól láttam...) , EOS.BAndi is 9.500-ért adja már az EMU-t. + Nik/EOS adapter,, |
|
A hozzászólás:
 |
garfieldka
2006-04-15 13:30:27
|
371
|
| A szöveg csak a marketinghez kell nekik, az egész ugyanaz az emu lehet, mint az oroszoké. Csak ezek Nikonhoz is csinálják. |
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2006-04-15 13:17:44
|
369
|
No persze ezzel csak visszajzés van, valódi AF nincs.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|