|
|
|
|
 |
Dr.Tóth
2006-04-15 19:28:05
|
374
|
T. Százbolha!
Az üzenet lényegét megértettem!
Köszönöm szépen! |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2006-04-15 13:21:03
|
370
|
Dr.Tóth
Kár hogy az üzenet lényéget nem sikerült megértened, pedig a magvas idézet Tőled származott.
A CA szűrővel nem csökkenthető
Szoftveresen igen.
Ha nem a főcsapáson haladsz (lásd. idézet), akkor talán ez a mellékösvény kipróbálható. |
|
Előzmény:
 |
Dr.Tóth
2006-04-14 08:00:40
|
367
|
Nem rossz ez a szereplés!
A MÓNIKA-SHOW-ban még fizetnek is érte 10-15 ezer forintot! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|