Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
azriem Creative Commons License 2006-04-15 08:08:06 44

Hát igen elérkeztünk egy lényeges kérdéshez. Én em lennék ilyen durva, mert nincs semmi tapasztalatom, de biztos: SOSEM KELLETT MÉG KONVERTERT HASZNÁLNOM!

Remélem nem is kell! Én is úgy érzem, nem az igazi. Ez már tényleg új topikot érdemlő kérdés.

Előzmény:
Szlejer_ Creative Commons License 2006-04-15 02:55:19 43

Ha ez segít valakiek: most adtam el a 70-200/2.8L-emet. Legjobb zúm, amim valaha volt. Masszív mint tank, csöndesen, gyorsan és pontosan dolgozik, mint svejci bérgyilkos. Viszont: nehéz, és a legritkább esetben volt szükségem (különösen az iso800-1600-on is faszányosan hasító mai DSLR-ek mellett) az f2.8-ra.

 

Akinek meg azért kell, hogy konvertert rakjon rá, az eleve igénytelen paraszt, szóval tökmindegy mit vesz...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!