Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2006-04-14 00:34:02 268
én ugy tudom, az aranyban épp az a jo, hogy baromira nem oxidálodik, nem érzékeny, ha egy aranyékszert 2000év után kiásnak a tenger mélyéröl és az iszapot lemossák rola, fémtiszta a felülete.
Előzmény:
csd Creative Commons License 2006-04-14 00:00:57 267
SD kártya? Ha igen, akkor megértem... Az aranyérintkezőjük marha érzékeny, főleg izazdt kézre... nem véletlenül van hozzá műanyagtok, abbna célszerű - KÖTELEZŐ - tárolni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!