|
|
|
|
 |
Dr.Tóth
2006-04-14 08:00:40
|
367
|
Nem rossz ez a szereplés!
A MÓNIKA-SHOW-ban még fizetnek is érte 10-15 ezer forintot! |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2006-04-13 22:47:43
|
366
|
Szintén olyan dolog mint a zenehallgatás!
Ha VÁJTFÜLŰ vagy, hallgass BAKELIT lemezt CSÖVES erőlködővel!
Ebből szerintem le tudod vezetni a megoldást.
|
|
Előzmény:
 |
Dr.Tóth
2006-04-13 20:38:35
|
365
|
Sziasztok!
Kenko LD-20T 2x-es előtétlencsét használok 5 megapixeles gépemhez. Hát kromatikus aberráció az van gazdagon! Tudom hogy ez nem a legjobb márka, de anyagilag csak ezt bírtam kinyögni.
Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg valamilyen szűrővel vagy valami ügyességgel lehetne-e csőkkenteni a kromatikus aberrációt?
Előre is köszönöm!
(a gépem alapból 10x-es optikai zoomos)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|