Keresés

Részletes keresés

Dr.Tóth Creative Commons License 2006-04-14 08:00:40 367

Nem rossz ez a szereplés!

 

A MÓNIKA-SHOW-ban még fizetnek is érte 10-15 ezer forintot!

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2006-04-13 22:47:43 366

Szintén olyan dolog mint a zenehallgatás!

Ha VÁJTFÜLŰ vagy, hallgass BAKELIT lemezt CSÖVES erőlködővel!

 

 

Ebből szerintem le tudod vezetni a megoldást.

 

 

 

Előzmény:
Dr.Tóth Creative Commons License 2006-04-13 20:38:35 365

Sziasztok!

 

Kenko LD-20T 2x-es előtétlencsét használok 5 megapixeles gépemhez. Hát kromatikus aberráció az van gazdagon! Tudom hogy ez nem a legjobb márka, de anyagilag csak ezt bírtam kinyögni.

Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg valamilyen szűrővel vagy valami ügyességgel lehetne-e csőkkenteni a kromatikus aberrációt?

Előre is köszönöm!

 

(a gépem alapból 10x-es optikai zoomos)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!