|
|
|
|
 |
eMM
2006-04-13 12:59:08
|
552
|
Válaszoltam! Nálunk ideális helye lenne a süninek,nincs kutya szabadon,(nekünk nincs a szomszédságban van kettő de bezárva mert óvni kell a kertet ugyi)nagy kert,(a másik két szomszédság ritkán jár le dzsumbuj ott is ezerrel) sok zsombék fedezéknek,az aszfaltút több mint 300 méterre van.maradék macskakaja kajának,(meg sok meztelenicsiga) és még párt is talál mert egyébként van süni bár ritkán látjuk.
|
|
A hozzászólás:
 |
annuci
2006-04-13 12:44:08
|
551
|
| eMM,köszi,írtam neked mailt! |
|
Előzmény:
 |
eMM
2006-04-13 12:14:04
|
550
|
Nálunk nincs kutya és szívesen látjuk a sünit. Pestől 20 km-re lakunk de el tudunk menni érte pestre érte. Egy macskaszállító keeperben a macsek is jól elvan nemhogy egy süni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|