Keresés

Részletes keresés

annuci Creative Commons License 2006-04-13 12:44:08 551
eMM,köszi,írtam neked mailt!
A hozzászólás:
eMM Creative Commons License 2006-04-13 12:14:04 550
Nálunk nincs kutya és szívesen látjuk a sünit.
Pestől 20 km-re lakunk de el tudunk menni érte pestre érte.
Egy macskaszállító keeperben a macsek is jól elvan nemhogy egy süni.

Előzmény:
annuci Creative Commons License 2006-04-12 22:37:20 549
sziasztok

sűrgős segítségre lenne szükségem. volt 2 sünim,akiket tavasszal szabadon engedtem a kertben. ma megtaláltam az egyiket,széttépte a kutya:(( mostanában találtam még egy kicsi sünit,eléggé le volt gyengülve,nagyjából már felerősítettem. de most sürgősen (holnap vagy holnapután) szükségem van a helyre ahol eddig volt. valaki be tudja fogadni a kertjébe? itt semmiképp nem szeretném ezek után elengedni,mert nagyon sok a kutya. budapesti megoldások érdekelnének! előre is köszönöm!

grincs@citromail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!