|
|
|
|
 |
annuci
2006-04-13 12:44:08
|
551
|
| eMM,köszi,írtam neked mailt! |
|
A hozzászólás:
 |
eMM
2006-04-13 12:14:04
|
550
|
Nálunk nincs kutya és szívesen látjuk a sünit. Pestől 20 km-re lakunk de el tudunk menni érte pestre érte. Egy macskaszállító keeperben a macsek is jól elvan nemhogy egy süni.
|
|
Előzmény:
 |
annuci
2006-04-12 22:37:20
|
549
|
sziasztok
sűrgős segítségre lenne szükségem. volt 2 sünim,akiket tavasszal szabadon engedtem a kertben. ma megtaláltam az egyiket,széttépte a kutya:(( mostanában találtam még egy kicsi sünit,eléggé le volt gyengülve,nagyjából már felerősítettem. de most sürgősen (holnap vagy holnapután) szükségem van a helyre ahol eddig volt. valaki be tudja fogadni a kertjébe? itt semmiképp nem szeretném ezek után elengedni,mert nagyon sok a kutya. budapesti megoldások érdekelnének! előre is köszönöm!
grincs@citromail.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|