Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Noa Pearl Creative Commons License 2006-04-13 11:17:51 33

mar az ugy lezarva

nem kaptam vissza a nekem jaro osszeget, de vehettem kedvezmenyesen egy garazst. igy nem buktam akkorat, az epitteto meg jol jart

az ugyved semmit nem intezett. Irt egy levelet, de ott be is fejezodott a motivaltsaga. Es aranytalanul sokat kert a semmiert!!

tanulsaga van a dolognak

csak mar hasznalatbaveteli engedellyel rendelkezo lakast vennek

ezt a torturat megegyszer nem kivanom magamnak

karpotlaskent, mar bent lakom a lakasban

szep-szep, igaz az osszes fal megrepedt (!), es a radiatorok ugy bugnak, mint egy HOffer traktor......

de "nyugodt vagyok"

 

Előzmény:
csokigombocz Creative Commons License 2006-04-12 14:48:50 32
Ne reménykedj. Ugyvéd se csodatévő gazemberekkel szemben....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!