Keresés

Részletes keresés

DINO Creative Commons License 2006-04-12 15:02:33 192
Klasszikus lettem jol?
A hozzászólás:
Matt Creative Commons License 2006-04-12 13:00:11 191
DINO válasz | megnéz | könyvjelző 2006.04.12 00:27:40 (3584)

Zoli így is Isten.

A 15 év előny meg kicsit kevesebb.

Ha nincs a szipu, akkor Gerrard a meleg vizet nem vihetné utána...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!