Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
o0-0o Creative Commons License 2006-04-12 00:08:06 34
mindezek ellenére én is majd leváltom egyszer L-esre, mert jobb, csak 2.8-asra nem 4.0-sra....  ha már lúd, akkor legyen kövér ;)
Előzmény:
o0-0o Creative Commons License 2006-04-12 00:04:14 33
még mielőtt valaki megijedne mi ez a kép itt alant: Frenák Pál Társulat színháza a Sziget-en

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!