|
|
|
|
 |
_eszpe
2006-04-28 22:22:08
|
395
|
| Szeretném megkérdezni, hogy van -e valakinek tapasztalata 70-200 f/4 és Kenko PRO 300 2x tc-vel? |
|
 |
_eszpe
2006-04-28 22:19:48
|
394
|
Szeretném megkérdezni, hogy van -e valakinek tapasztalata 70-200 f/4L és Kenko Pro300 2x tc párosítással?
|
|
A hozzászólás:
 |
_eszpe
2006-04-11 18:28:56
|
364
|
Sziasztok!
Kerestem, nem találtam választ, ezért megkérdezem. :)
Használ(t) -e valaki Kenko Pro300 2x tc-t 70-200 f/4-gyel? Közli a vázzal a konverter, hogy ottvan? AF működik 300D + f4 párosítással?
köszi: eszpe |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|