Keresés

Részletes keresés

_eszpe Creative Commons License 2006-04-28 22:22:08 395
Szeretném megkérdezni, hogy van -e valakinek tapasztalata 70-200 f/4 és Kenko PRO 300 2x tc-vel?
_eszpe Creative Commons License 2006-04-28 22:19:48 394

Szeretném megkérdezni, hogy van -e valakinek tapasztalata 70-200 f/4L és Kenko Pro300 2x tc párosítással? 

 

A hozzászólás:
_eszpe Creative Commons License 2006-04-11 18:28:56 364

Sziasztok!

 

Kerestem, nem találtam választ, ezért megkérdezem. :)

 

Használ(t) -e valaki Kenko Pro300 2x tc-t 70-200 f/4-gyel? Közli a vázzal a konverter, hogy ottvan? AF működik 300D + f4 párosítással?

 

köszi: eszpe

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!