|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
csokigombocz
2006-04-11 14:23:01
|
67
|
| Melyik az az építtető, mely visszavásárolja az újépítésű lakást a vásárlótól? És ki volt az a remek ügyvéd aki ezt elérte? |
|
Előzmény:
 |
Caipi
2005-06-17 20:38:43
|
48
|
| Tudjátok.. miután másfél éves pereskedés után úgy néz ki, hogy esetleg visszavásárolja az építtető az újépítésű lakásomat (legyen átkozott a perc, mikor megvettem, a panelom helyett, amit imádtam), egyre feltűnőbb, hogy mennyi épphogy átadott-egy-két-éves lakást árulnak a tulajdonosok. Szerintetek miért? Én úgy vélem, hogy nem mindenki olyan becsületes, vagy balek, nézőpont kérdése, mint én, hogy nem akar szart rásózni a másikra. Részemről mindenkit lebeszélnék! Sok-sok ismerősöm vett új építésű lakást.. ketten elégedettek is. (Az egyik mondjuk sosem lakott benne, rögtön kiadta.) Egyébiránt meg: az építtetők a látványra mennek, meg a hangzatosságra, és a létező legolcsóbbat, legszarabbat használják mindenből. Ahogy a topicnyitó írta, papírvékony falak, a hangot meg mégcsak meg sem állítja semmi, mint a panelekben a panel vége. Undorító műanyag ajtók és ablakok között lakni, csak próbáljátok ki. És különösen helyesek a 90 fokra sem nyitható, falnak ba**odó ajtók. A 1/2 év után nyakig kopott járólapok. Nem is folytatom, és bocsánat, kissé meg vagyok keseredve.. bár már egy éve kiadtam az enyémet és bérlakásba költöztem. Ha valaki bukik arra, hogy mondjuk hamisítvány designer-táskákkal jár, amiket igazinak ad ki.. meg bőrhatású cipőben.. nejlonrongyokban.. józsefvárosi "parfümöt" használ.. a szerelme qrva mutatós, de egyébiránt hetente 2x megcsalja.. és imádja megosztani a magánéletét egy pár tucat emberrel.. na az nyugodtan vegyen újépítésűt. Építtetőileg tisztelet a kivételnek, ha van. És áruljátok el l.sz., hogy ki ő...:-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|