Keresés

Részletes keresés

titamita Creative Commons License 2006-04-21 14:00:48 120

Tegnap jol elszallt a hozzaszolasom.

 

Ez a picur (ha nem lenne farkincaja) pont olyan, mint egy kisbaba. :-)

 

Azt hiszem, lattalak a kiallitason. Volt egy fekete-feher kopasz, aki ezer korommel kapaszkodott fel egy lany vallara. Te voltal a szenvedo alany? :-)

A hozzászólás:
Atahualpha Creative Commons License 2006-04-11 13:54:09 119

Ezt nézzétek:

hát nem éééééééééééééédes?????? :-)))))))))))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!