Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2006-04-11 10:52:59 362

Az emulátor pontossága a fgép pontosságától függ, attól jobb nem lesz,

A mattüveg elvileg pontosabb, de ahhoz nagyon gondosan kell illeszteni.

 

Mindkét esetben jobb eredményt kapunk, mint az eredeti mattüveggel.

A hozzászólás:
- bukter - Creative Commons License 2006-04-09 18:13:24 361
Csak felragasztom és kész?! A legnagyobb bajom nekem pl. a (félalakos) portrékkal, egyéb képekkel van olyan 2-3 méterről tág rekesszel, 10-30 centi a mélységélesség és valahogy az istenért se sikerül belőni, csak szerencse kérdése. Ezzel a micsodával menne? Amikor a téma teljesen kitölti a képet, illetve távolra jól megy a fókuszálás. Vagy egy tőrőékes mattüveg jobb lenne? Bár még garanciális a gép...
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2006-04-09 11:27:14 360

Igen,

Szerintem nagyon jól használható.

Mundjuk én kistelékhez használtam inkább, 55mm volt az alja.

 

Szerintem 9K körül EOS.bandinál.

Fototipp.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!