|
|
|
|
 |
- bukter -
2006-04-09 18:13:24
|
361
|
| Csak felragasztom és kész?! A legnagyobb bajom nekem pl. a (félalakos) portrékkal, egyéb képekkel van olyan 2-3 méterről tág rekesszel, 10-30 centi a mélységélesség és valahogy az istenért se sikerül belőni, csak szerencse kérdése. Ezzel a micsodával menne? Amikor a téma teljesen kitölti a képet, illetve távolra jól megy a fókuszálás. Vagy egy tőrőékes mattüveg jobb lenne? Bár még garanciális a gép... |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2006-04-09 11:27:14
|
360
|
Igen,
Szerintem nagyon jól használható.
Mundjuk én kistelékhez használtam inkább, 55mm volt az alja.
Szerintem 9K körül EOS.bandinál.
Fototipp.hu |
|
Előzmény:
 |
- bukter -
2006-04-09 11:04:56
|
359
|
| Felragasztós EF emulátorral van valakinek tapasztalata? Több manuális obit is használok, de legjobban egy 50 1.8-as obihoz kéne. Mennyibe fáj egy ilyen beszerzése? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|