Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2006-04-09 11:27:14 360

Igen,

Szerintem nagyon jól használható.

Mundjuk én kistelékhez használtam inkább, 55mm volt az alja.

 

Szerintem 9K körül EOS.bandinál.

Fototipp.hu

A hozzászólás:
- bukter - Creative Commons License 2006-04-09 11:04:56 359
Felragasztós EF emulátorral van valakinek tapasztalata? Több manuális obit is használok, de legjobban egy 50 1.8-as obihoz kéne. Mennyibe fáj egy ilyen beszerzése?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!