Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
o0-0o Creative Commons License 2006-04-09 04:18:58 27

Ha eddig nem tudtál dönteni akkor tényleg 70-200/2,8 L IS USM és egy kétszerező :) Költséghatékony, mert nem kell majd lecserélni jobbra :D

Előzmény:
kohalmik Creative Commons License 2006-04-08 21:04:25 26

Sziasztok, továbbra is várom a címben szereplő objektív tulajdonosok véleményeit!

Üdv.: Kálmán

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!