Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2006-04-09 08:17:05 6

Szia,

Van egy másik, régebbi perzsás topik, szerintem ott "gyülekeznek" a perzsa macsekok kiszolgáló személyzetei:)) Javaslom, kukkants át oda!:-)

A hozzászólás:
Gunner_19 Creative Commons License 2006-04-08 18:34:49 5
Szomorú vagyok,hogy szinte én vagyok az egyetlen akinek perzsa macskája van...Mi van veletek?Nem akartok büszkélkedni a győnyörü szép perzsamacskátokkal?Nem értem...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!