Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kohalmik Creative Commons License 2006-04-07 22:03:31 25

catlakozom Százbolha Úrhoz :)

350D-m volt ami jóval szebb képet adott mint a 300D (teszteltük) és valljuk be képélesség szempontjából picit a 20D felett állt, - most ne nézzük a gép méretbeli előnyeit, nem véletlenül cseréltem le - és most hogy próbáltam a 30D érzékenységét, hát nagyon korrekt!!!! Nem hasonlítható a 300D hez :)

Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2006-04-07 21:28:36 24

Én mást tapasztaltam.

De lehet hogy az én 300D-m volt az átlagnál zajosabb.... a 20D meg jobb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!