Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kohalmik Creative Commons License 2006-04-07 21:11:37 23

Próbálgattam az obikat, mikor is feltekertem a 28-135 IS USM-em, aztán feltekertem 28-70 2.8-4 Sigma-mat JA és közben játszottam "picit" ISO bácsival :)) (30d)

H 3200-nál volt tapasztalható csúnya zajosodás...még 1600 is kompenzálható PS-el :)

 

ott volt egy olyan érzésem hogy 4L figyeljen fel a menetre ne a 70-300... :)

 

Előzmény:
gfoto Creative Commons License 2006-04-06 20:26:59 9

IS ugye normál remegésű emberek között 2 lépést jelent. És elkérnek érte L-es világban 100-200eFt-

ot.

Namost ha a 30D-t átteszem 100-ról 400ISO-ra? nem lesz élvezhetetlenül zajos, és nem is fog bemozdulni.

 

Ez az egyik ok, hogy lecserélem a 300D-t.

 

remélem bejön :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!