Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
o0-0o Creative Commons License 2006-04-07 18:52:04 20
jó, de ott van a 2,8-as IS-telenített is, 77-es szűrőátmérővel olcsóbban ;)
Előzmény:
longue Creative Commons License 2006-04-07 18:48:38 19
Inkább a fényerő ill. az obi minősége érdekelt, sokan azt mondják jobb, mint a f4-es. Az IS csak hab a tortán. ( No meg csak 77-es szűrőm volt :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!