|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
o0-0o
2006-04-07 18:07:56
|
17
|
én is gondolkozom a most vásárolt manuális 200/2,8-am felturbózását egy EF-emulátorral és egy monopoddal, olcsóbb mint egy 70-200 IS :D s most milyen obit használsz? Nálam viszont néha problémát okozhat az állvány ilyen esetekben:

Shai Hulud (USA) 2004 július 2, Kultiplex
ekkor még nemrégi volt a 10D-m, itt nem mertem obit cserélni (Sigma 15-30), mert féltem hogy kiverik a kezemből. Vakuztam, mert korom sötét volt. Direkt a koncert előtt a jobb oldalon, falnál lévő padra álltam, hogy csak nem lesz ott tolongás, és belátok mindent, erre mikor elkezdődött az egész, nemcsak a színpadról, hanem mellőlem is ugráltak be pillanatonként az emberek (a képen ahogy éppen mellőlem ugrottak be) :) Nyugis dolgod van neked, hallod-e? Mostanában ritkán vagyok ilyen koncerten, de amúgy is a legtöbb másmilyen koncerten sincs lehetőség igazán állványt használni ott ahol tömeg van és nincs fotós árok. Árok esetén lehet persze monopod, vagy 3 lábú is. Viszont eléggé hátráltat a képkomponálásban akciókor, ez még egy ellenérv. Szóval ki ahogyan használja, ahhoz vegyen obit szerintem. |
|
Előzmény:
 |
Majdnem
2006-04-07 17:25:10
|
15
|
| én eladtam a 70-200/2.8Is-emet és egylábúval fotózok szinházban-hangversenyen ... pont jó! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|