Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
o0-0o Creative Commons License 2006-04-07 18:07:56 17

én is gondolkozom a most vásárolt manuális 200/2,8-am felturbózását egy EF-emulátorral és egy monopoddal, olcsóbb mint egy 70-200 IS :D s most milyen obit használsz? Nálam viszont néha problémát okozhat az állvány ilyen esetekben:

 

 

 

 

Shai Hulud (USA)
2004 július 2, Kultiplex

 

ekkor még nemrégi volt a 10D-m, itt nem mertem obit cserélni (Sigma 15-30), mert féltem hogy kiverik a kezemből. Vakuztam, mert korom sötét volt. Direkt a koncert előtt a jobb oldalon, falnál lévő padra álltam, hogy csak nem lesz ott tolongás, és belátok mindent, erre mikor elkezdődött az egész, nemcsak a színpadról, hanem mellőlem is ugráltak be pillanatonként az emberek (a képen ahogy éppen mellőlem ugrottak be) :)  Nyugis dolgod van neked, hallod-e? Mostanában ritkán vagyok ilyen koncerten, de amúgy is a legtöbb másmilyen koncerten sincs lehetőség igazán állványt használni ott ahol tömeg van és nincs fotós árok. Árok esetén lehet persze monopod, vagy 3 lábú is. Viszont eléggé hátráltat a képkomponálásban akciókor, ez még egy ellenérv. Szóval ki ahogyan használja, ahhoz vegyen obit szerintem.

Előzmény:
Majdnem Creative Commons License 2006-04-07 17:25:10 15
én eladtam a 70-200/2.8Is-emet és egylábúval fotózok szinházban-hangversenyen  ... pont jó! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!