Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
2Bálint Creative Commons License 2006-04-07 17:17:23 13

és mi van, ha alapból 400-on vagy? Átteszed 1600-ra?

vagy esetleg 800-on, akor 3200-re????

Előzmény:
gfoto Creative Commons License 2006-04-06 20:26:59 9

IS ugye normál remegésű emberek között 2 lépést jelent. És elkérnek érte L-es világban 100-200eFt-

ot.

Namost ha a 30D-t átteszem 100-ról 400ISO-ra? nem lesz élvezhetetlenül zajos, és nem is fog bemozdulni.

 

Ez az egyik ok, hogy lecserélem a 300D-t.

 

remélem bejön :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!