Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
o0-0o Creative Commons License 2006-04-07 17:17:07 12
nem szép dolog, de irígyellek :) én is majd egyszer pont így fogok váltani, a végén még elegem lesz és költök a lakáspénzemből egy ilyenre a héten 8-o. Nálam a színhiba mellékes, sőt nem is feltűnő, sőt néha előny ha látható mégis :D mert olyan összevissza fényeknél dolgozom ahol néha jobb ha a piros mégsem annyira piros, ha a sárga inkább narancs árnyalatú, mivel csak piros vagy csak sárga lámpák égnek éppen és beégne az egész kép, ha nem vigyázok. De ez inkább WB beállítás, mint obifüggő. De már rég kitaláltam egy trükköt rá, amivel kiszűröm a túl piros fényt és ez nem a RAW ;)
Előzmény:
longue Creative Commons License 2006-04-07 17:03:03 11

Holló!

 

Nekem 75-300 IS USM és a 70-200 2,8L IS USM van, az utóbbi pár napja.

Az előbbivel  van tapasztalatom, úgy 200-220-ig értékelhető, utána életlenedik.Színhiba is bőven van, éppen el akarom adni, inkább egy 1,4-es szőrőzőt vennék. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!