|
|
|
|
 |
Axióma
2006-04-07 08:40:14
|
46
|
| Ja tevedtem, tavaly 2200 volt de a kedvezmenyes ugyanugy 1500. A szombati tenyleg 1000. Amugy en tavaly is ketszer voltam kint, a kozonsegnap szerintem nem sokkal rosszabb ha celiranyos vagy. Nehany standnal van csak olyan hogy keves az ember a sok erdeklodore, de egy-egy ertelmesebb kerdessel oket is le lehet vadaszni viszonylag gyorsan. Legalabbis en igy emlekszem... |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2006-04-07 08:34:19
|
45
|
Kedvezmeny van most is: "A vidékről érkező vásár-látogatók, a Volánbusz Rt. járatain 50%-kal olcsóbban utazhatnak." (sajtoinfok kozott) Tavaly se fizettem teljes arat, de szerintem ennyi volt. A hetvegi tutira 1000 volt. |
|
Előzmény:
 |
NeomatiK
2006-04-07 07:24:04
|
44
|
Az anyjukat, idén 2500 Ft a belépő. Tavaly nem 2000 Ft volt?
Bár szombaton 1000 Ft, de akkor valószínűleg rengetegen lesznek.
Tavaly mintha lett volna 50% kedvezmény a buszjáratokra. Most ezt nem láttam a honlapon, szerintem nincs is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|