Keresés

Részletes keresés

NeomatiK Creative Commons License 2006-04-07 17:23:44 47
Köszi.
Axióma Creative Commons License 2006-04-07 08:40:14 46
Ja tevedtem, tavaly 2200 volt de a kedvezmenyes ugyanugy 1500. A szombati tenyleg 1000. Amugy en tavaly is ketszer voltam kint, a kozonsegnap szerintem nem sokkal rosszabb ha celiranyos vagy. Nehany standnal van csak olyan hogy keves az ember a sok erdeklodore, de egy-egy ertelmesebb kerdessel oket is le lehet vadaszni viszonylag gyorsan. Legalabbis en igy emlekszem...
A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2006-04-07 08:34:19 45
Kedvezmeny van most is: "A vidékről érkező vásár-látogatók, a Volánbusz Rt. járatain 50%-kal olcsóbban utazhatnak." (sajtoinfok kozott)
Tavaly se fizettem teljes arat, de szerintem ennyi volt. A hetvegi tutira 1000 volt.
Előzmény:
NeomatiK Creative Commons License 2006-04-07 07:24:04 44

Az anyjukat, idén 2500 Ft a belépő. Tavaly nem 2000 Ft volt?

Bár szombaton 1000 Ft, de akkor valószínűleg rengetegen lesznek.

Tavaly mintha lett volna 50% kedvezmény a buszjáratokra. Most ezt nem láttam a honlapon, szerintem nincs is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!