Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2006-04-07 08:34:19 45
Kedvezmeny van most is: "A vidékről érkező vásár-látogatók, a Volánbusz Rt. járatain 50%-kal olcsóbban utazhatnak." (sajtoinfok kozott)
Tavaly se fizettem teljes arat, de szerintem ennyi volt. A hetvegi tutira 1000 volt.
A hozzászólás:
NeomatiK Creative Commons License 2006-04-07 07:24:04 44

Az anyjukat, idén 2500 Ft a belépő. Tavaly nem 2000 Ft volt?

Bár szombaton 1000 Ft, de akkor valószínűleg rengetegen lesznek.

Tavaly mintha lett volna 50% kedvezmény a buszjáratokra. Most ezt nem láttam a honlapon, szerintem nincs is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!