Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kohalmik Creative Commons License 2006-04-06 19:36:46 8

Alakul a dolog! :)

 

Elhangzott már az hogy jobb a 4L mert max belenagyítassz és a jó minőség miatt is lehet ezt tenni, de felmerült az is hogy A4-ig mindegy?!

 

Hát nem posztereket gyártok , viszont sok esetben vágom a képet, belenagyítok, ilyenkor valóban nem mindegy a minőség!

 

Remélem idetévednek azok akik ilyen obikat használnak! :)

Előzmény:
nord Creative Commons License 2006-04-06 08:30:24 7
Mekkora méretű kép lesz a végcél? Szvsz A4 vagy annál kisebb papírképen nem lehet különbséget tenni a két objektív közt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!