Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nord Creative Commons License 2006-04-05 20:04:57 3
A 200 és 300 közötti részt mennyire használtad (ki)?
Előzmény:
kohalmik Creative Commons License 2006-04-05 19:57:49 2

Szia!

 

Ezt nem egészen értem :))

 

nyár óta?vettem akkor egy Sigma 70-300at de az nem Canon, nem az igazi...

Pont az szeretném tudni hogy ahhoz képes mibe érdemes lépni, 70-300 IS USM-be vagy 70-200 4L-be? :)

 

Tanácstalan vagyok, és azt hittem itt a fórumon azért vannak olyanok akiknek ilyen objetívük van...Help!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!