Keresés

Részletes keresés

titamita Creative Commons License 2006-04-07 15:57:38 117

:-)

 

Kint leszel a husveti kiallitason? Meg sosem lattam peterbaldokat eloben, es lehet, hogy most eljutok Pestre.

 

tita

A hozzászólás:
Atahualpha Creative Commons License 2006-04-05 19:01:47 116
neeeeeem, nem tudtam feljelentkezni mert állandoan ledobott a net:-))
Előzmény:
titamita Creative Commons License 2006-04-05 17:11:48 115
A k betud? :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!