Keresés

Részletes keresés

Gunner_19 Creative Commons License 2006-04-04 18:43:39 3
Édes nagyon.Szerintem félperzsa.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2006-04-04 16:20:46 2
nekünk van, de csak félperzsa.nem tudjuk biztosan mert mi befogadtuk.és most szült:))))
Előzmény:
Gunner_19 Creative Commons License 2006-04-04 15:25:59 1
Köszi szépen!

Egyébként a perzsa cica kandúr. Fejér illetve Veszprém megyeiek jelentkezését pároztatás céljából szívesen fogadjuk :-))). Már nagyon kivan szegény Rocky.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!