Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006-04-04 16:20:46 2
nekünk van, de csak félperzsa.nem tudjuk biztosan mert mi befogadtuk.és most szült:))))
A hozzászólás:
Gunner_19 Creative Commons License 2006-04-04 15:25:59 1
Köszi szépen!

Egyébként a perzsa cica kandúr. Fejér illetve Veszprém megyeiek jelentkezését pároztatás céljából szívesen fogadjuk :-))). Már nagyon kivan szegény Rocky.
Előzmény:
bindera Creative Commons License 2006-04-04 15:11:49 0
arany0s

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!