Keresés

Részletes keresés

eMM Creative Commons License 2006-04-01 18:01:10 542
mél ment
A hozzászólás:
jingo Creative Commons License 2006-04-01 17:37:23 541
Szia!

Egy jelentkező van,ha valamiért nem jön össze,megkereslek.
Kérlek,küldd át mailben a telefonszámodat:
pepiker@freemail.hu


Köszönöm!
Előzmény:
eMM Creative Commons License 2006-04-01 11:14:41 539
Nálunk (Taksonyban,pest megye) ideális helye lenne a süninek.itt nincs kutya szabadon de van dzsumbuj.Meg macskakaja hegyek.Itt ellenne ha nem találsz neki helyet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!