|
|
|
|
 |
jingo
2006-04-01 17:37:23
|
541
|
Szia!
Egy jelentkező van,ha valamiért nem jön össze,megkereslek. Kérlek,küldd át mailben a telefonszámodat: pepiker@freemail.hu
Köszönöm!
|
|
A hozzászólás:
 |
eMM
2006-04-01 11:14:41
|
539
|
| Nálunk (Taksonyban,pest megye) ideális helye lenne a süninek.itt nincs kutya szabadon de van dzsumbuj.Meg macskakaja hegyek.Itt ellenne ha nem találsz neki helyet. |
|
Előzmény:
 |
jingo
2006-04-01 00:56:08
|
537
|
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni?éjjel a kutyáink találtak a téren egy sünt,valószínűleg kitették(a Belváros közepén,betonrengetegben nem túl gyakori). Gazdit keresnénk neki,kertes házzal.Az állat bizalmas,valószínűleg ember nevelte fel,ezért nem akarom csak úgy kirakni valahol. SOS,mivel lekésőbb vasárnap mennie kell. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|