Keresés

Részletes keresés

jingo Creative Commons License 2006-04-01 17:37:23 541
Szia!

Egy jelentkező van,ha valamiért nem jön össze,megkereslek.
Kérlek,küldd át mailben a telefonszámodat:
pepiker@freemail.hu


Köszönöm!
A hozzászólás:
eMM Creative Commons License 2006-04-01 11:14:41 539
Nálunk (Taksonyban,pest megye) ideális helye lenne a süninek.itt nincs kutya szabadon de van dzsumbuj.Meg macskakaja hegyek.Itt ellenne ha nem találsz neki helyet.
Előzmény:
jingo Creative Commons License 2006-04-01 00:56:08 537
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni?éjjel a kutyáink találtak a téren egy sünt,valószínűleg kitették(a Belváros közepén,betonrengetegben nem túl gyakori).
Gazdit keresnénk neki,kertes házzal.Az állat bizalmas,valószínűleg ember nevelte fel,ezért nem akarom csak úgy kirakni valahol.
SOS,mivel lekésőbb vasárnap mennie kell.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!