|
|
|
|
 |
eMM
2006-04-01 11:14:41
|
539
|
| Nálunk (Taksonyban,pest megye) ideális helye lenne a süninek.itt nincs kutya szabadon de van dzsumbuj.Meg macskakaja hegyek.Itt ellenne ha nem találsz neki helyet. |
|
 |
Törölt nick
2006-04-01 06:17:43
|
538
|
| Szvsz. ha nem találsz neki gazdit, akkor vidd ki valahová a budai hegyekbe (kis kirándulással egybekötve), és autóutaktól messze engedd szabadon. Akkor legalább kap egy esélyt (ha kicsit is) a túlélésre. |
|
A hozzászólás:
 |
jingo
2006-04-01 00:56:08
|
537
|
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni?éjjel a kutyáink találtak a téren egy sünt,valószínűleg kitették(a Belváros közepén,betonrengetegben nem túl gyakori). Gazdit keresnénk neki,kertes házzal.Az állat bizalmas,valószínűleg ember nevelte fel,ezért nem akarom csak úgy kirakni valahol. SOS,mivel lekésőbb vasárnap mennie kell. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|