|
|
|
|
 |
Törölt nick
2006-03-31 19:40:36
|
536
|
Megbeszéljük majd. Jövő vasárnap szvsz. lent leszek egész nap.
Macskasz@rszemle után lemehetünk a Rettenetestre. ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
eMM
2006-03-31 08:26:25
|
535
|
off Köszöszönöm a meghívást,horgászunk is?:) Talán majd máskor,most családi program van a hétvégén.Meg macskás.Nálunk valahogy nem sárga a fű pedig van 1 jópár macsek. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2006-03-31 05:32:34
|
533
|
| Gyere el, és győződj meg róla a saját szemeddel. Szívesen látlak. Találkozzunk 15:35-kor az ivacsi vonatmegállóban! Sajnos rablóhússal nem szolgálhatok, de majd kitalálunk valamit! ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|