Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006-03-31 19:40:36 536

Megbeszéljük majd. Jövő vasárnap szvsz. lent leszek egész nap.

Macskasz@rszemle után lemehetünk a Rettenetestre. ;-)

A hozzászólás:
eMM Creative Commons License 2006-03-31 08:26:25 535
off
Köszöszönöm a meghívást,horgászunk is?:)
Talán majd máskor,most családi program van a hétvégén.Meg macskás.Nálunk valahogy nem sárga a fű pedig van 1 jópár macsek.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2006-03-31 05:32:34 533
Gyere el, és győződj meg róla a saját szemeddel.  Szívesen látlak. Találkozzunk 15:35-kor az ivacsi vonatmegállóban! Sajnos rablóhússal nem szolgálhatok, de majd kitalálunk valamit! ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!