|
|
|
|
 |
eMM
2006-03-31 08:26:25
|
535
|
off Köszöszönöm a meghívást,horgászunk is?:) Talán majd máskor,most családi program van a hétvégén.Meg macskás.Nálunk valahogy nem sárga a fű pedig van 1 jópár macsek. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2006-03-31 05:32:34
|
533
|
| Gyere el, és győződj meg róla a saját szemeddel. Szívesen látlak. Találkozzunk 15:35-kor az ivacsi vonatmegállóban! Sajnos rablóhússal nem szolgálhatok, de majd kitalálunk valamit! ;-) |
|
Előzmény:
 |
eMM
2006-03-30 21:52:03
|
532
|
off Kizárt.A macseknál ez nem lustaság kérdése,ösztönösen elássa.Ez olyan nála mint a mosdás pld. Másik állat lesz az, nem macska.
Vagy a másik lehetőség betonon nő a füvetek mondjuk,és nem tudja elásni hanem kaparász.De akkor meg a macska nem igazán vécézne oda.Szóval ez se valószínű.
És nem is igazán rajong a fűért.Az avaros részeket szereti vagy a laza virágágyást,amibe könnyű elásni.Meg a száraz helyeket.És remek trágya amúgy a "produktum".
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|