Keresés

Részletes keresés

eMM Creative Commons License 2006-03-31 08:26:25 535
off
Köszöszönöm a meghívást,horgászunk is?:)
Talán majd máskor,most családi program van a hétvégén.Meg macskás.Nálunk valahogy nem sárga a fű pedig van 1 jópár macsek.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2006-03-31 05:32:34 533
Gyere el, és győződj meg róla a saját szemeddel.  Szívesen látlak. Találkozzunk 15:35-kor az ivacsi vonatmegállóban! Sajnos rablóhússal nem szolgálhatok, de majd kitalálunk valamit! ;-)
Előzmény:
eMM Creative Commons License 2006-03-30 21:52:03 532
off
Kizárt.A macseknál ez nem lustaság kérdése,ösztönösen elássa.Ez olyan nála mint a mosdás pld.
Másik állat lesz az, nem macska.

Vagy a másik lehetőség betonon nő a füvetek mondjuk,és nem tudja elásni hanem kaparász.De akkor meg a macska nem igazán vécézne oda.Szóval ez se valószínű.

És nem is igazán rajong a fűért.Az avaros részeket szereti vagy a laza virágágyást,amibe könnyű elásni.Meg a száraz helyeket.És remek trágya amúgy a "produktum".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!